Skontaktuj się z naszym biurem: 794 444 444
Wypożyczalnia samochodów
dostawczych i busów
Rozsądne ceny na każdą kieszeń - u nas znajdziesz samochód odpowiadający Twojemu budżetowi.

O nas


Jesteśmy po to, by zapewnić Ci samochód, jakiego oczekujesz – bez komplikowania Ci życia, na prostych i przejrzystych warunkach. Czyli tak, jak powinno być.
 
Życie bez samochodów? W XXI wieku to niemożliwe – tak w życiu prywatnym, jak i w biznesie. Doskonale to rozumiemy. Sami jesteśmy pasjonatami motoryzacji i zapalonymi kierowcami. I to właśnie z miłości do czterech kółek powstała nasza wypożyczalnia samochodów dostaczych.
 
Prowadzisz własną działalność i potrzebujesz wynająć samochód dostawczy, który pomoże Ci zrealizować Twoje biznesowe cele?

A może po prostu szukasz busa do wynajęcia na parę godzin, np. żeby przewieźć meble do nowego domu czy… gości na wesele?
Dla nas to nie ma znaczenia. Bez względu na to, czego szukasz, poruszymy ziemię i niebo, żeby zaproponować Ci auto, które pokochasz od pierwszych chwil. Bez nadmiaru piętrzących się formalności, tony zawiłych dokumentów, szybko i wygodnie. Dlaczego? Bo wynajem busów ma być przyjemnością – dla Ciebie i dla nas.
 
Dlaczego właśnie my?

Nowoczesna flota
Mercedesy Sprinter, o które oparta jest nasza flota, to marka sama w sobie. Jeśli jednak potrzebujesz więcej informacji, by przekonać się, że warto na te auta postawić, przyjrzyj się opisom konkretnych pojazdów. Dodamy tylko, że każde auto jest w pełni sprawne, często serwisowane i wyposażone we wszystkie nowoczesne udogodnienia.

Online i offline
W ABR wypożyczasz samochód dostawczy tak, jak Ci najwygodniej. Możesz wynająć busa i opłacić go przez Internet albo tradycyjnie. Wybór pozostawiamy Tobie.

Na krótko i na trochę dłużej
Potrzebujesz busa na kilka godzin czy samochodu dostawczego na tydzień? W każdym przypadku możesz liczyć na dobrą, uczciwą ofertę – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby!

Stawiamy na indywidualne rozwiązania
Nie ma dwóch takich samych osób ani dwóch takich samych kierowców. Dlatego jedyna oferta, która się liczy, to ta szyta na miarę. Na taką możesz liczyć w ABR. Skontaktuj się i powiedz, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się całą resztą.
Wynajem busów? Tylko z ABR! Nawiąż kontakt i przekonaj się, że można inaczej.