Skontaktuj się z naszym biurem: 794 444 444
Wypożyczalnia samochodów
dostawczych i busów
Rozsądne ceny na każdą kieszeń - u nas znajdziesz samochód odpowiadający Twojemu budżetowi.

Wynajem krótkoterminowy

Krótkoterminowy wynajem busów Śląsk
Na naszych drogach samochód nie ma konkurencji. W kwestiach szybkości wygrywa z transportem publicznym, a pojemności – z pojazdami dwukołowymi. Jeżeli auto osobowe lub dostawcze jest Ci potrzebne do okazjonalnych przejazdów, nie ma sensu abyś inwestował kilkadziesiąt tysięcy złotych we własny samochód. Wynajem samochodów dostawczych to oszczędność, która dotyczy nie tylko osób prywatnych, ale również przedsiębiorców i ich pracowników.

Nasza wypożyczalnia busów wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom indywidualnym oraz biznesowym, oferując wynajem busa. Możesz stać się kierowcą jednego z wybranych pojazdów na minimum 24 godziny, a maksymalnie na 30 dni. Wyboru środka transportu najlepiej odpowiadającego Twoim potrzebom dokonamy wspólnie, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo naszych specjalistów. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych oferuje bus 9 osobowy, furgon oraz firanka 10 ep.
Auta, o zróżnicowanych gabarytach i możliwościach, które oferujemy doskonale sprawdzą się m.in.:
  • do bieżącej jazdy po mieście
  • na dalsze wyjazdy weekendowe, wakacyjne lub służbowe
  • jako samochody zastępcze w ramach OC
  • jako auto na przewóz gości weselnych
  • podczas przeprowadzki
  • w celu przetransportowania przedmiotów o większych gabarytach
Dla maksymalnej wygody oferujemy Ci tylko wynajem busów komfortowych, posiadających aktualne badania techniczne. W dodatku rezerwacji możesz dokonać bez wychodzenia z domu! 

Zapraszamy do bezpiecznej podróży.

Przed wydaniem pojazdu Najemca zobowiązany jest uiścić Wynajmującemu kaucję w wysokości 1500 zł. Wynajmujący ma prawo potrącać z kaucji wszelkie należności wynikające z umowy najmu, które nie zostały przez Najemcę terminowo uiszczone, o czym Wynajmujący poinformuje Najemcę na piśmie. Po ustaniu stosunku najmu i rozliczeniu wszelkich zobowiązań pomiędzy stronami kaucja podlega zwrotowi. Pobierz umowę