Skontaktuj się z naszym biurem: 794 444 444
Wypożyczalnia samochodów
dostawczych i busów
Rozsądne ceny na każdą kieszeń - u nas znajdziesz samochód odpowiadający Twojemu budżetowi.

Wynajmij busa za 1 zł

Wynajem busa za 1zł!
Jeżeli potrzebujesz pojazdu, który komfortowo i bezpiecznie przetransportuje większą liczbę osób, a dodatkowo nie obciąży nadmiernie Twojego budżetu to wynajem busów w promocja jest dla Ciebie!

"Bus za 1zł" to niepowtarzalna okazja, abyś na jedną dobę stał się kierowcą pojazdu i przejechał nim dystans aż 150 km. Z promocji możesz skorzystać od poniedziałku do czwartku, jeżeli jako pierwszy w danym dniu wypożyczysz busa na naszej stronie internetowej. Zabierz swoich bliskich, rodzinę oraz przyjaciół na wycieczkę, a pieniądze zaoszczędzone na transporcie przeznacz na dodatkowe atrakcje. Zaplanuj dobrze trasę, czas trwania wyprawy oraz dzień, w którym ruszycie w drogę. Z promocji wynajmu samochodu dostawczego na określonych warunkach, możesz skorzystać tylko raz.

"Bus za 1zł" to akcja skierowana do osób zamieszkałych na terenie Polski, które ukończyły 23 lata i minimum od roku posiadają czynne prawo jazdy.
Zapraszamy do zapoznania się z pełnym regulaminem promocji, dostępnym na naszej stronie.REGULAMIN PROMOCJI „BUS ZA 1 ZŁ”
 
§ 1.
 
1.      Organizatorem promocji jest ABR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Mikołowie, ul. Dzieńdziela 40, 43-190 Mikołów.
2.      Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna zamieszkała na terenie Polski, która ukończyła dwudziesty trzeci rok życia, przynajmniej od roku posiada niezbędne uprawnienia pozwalające na kierowanie pojazdem, nie jest pozbawiony tych uprawnień mocą orzeczenia kompetentnego organu ani przeciw której nie toczy się postępowanie, które mogłoby doprowadzić do ich utraty.
3.      Akcja promocyjna polega na możliwości wynajęcia busa 9 osobowego za 1 zł.
4.      Akcja promocyjna trwa od 01.09.2017 do odwołania, w każdy poniedziałek, wtorek, środę i czwartek.
 
§ 2.
 
1.      W danym dniu z promocji może skorzystać tylko jedna osoba, która jako pierwsza dokona rezerwacji.
2.      Osoba, która spełni warunki podane w ust. 1 i stanie się uczestnikiem promocji, zawrzeć z organizatorem umowę najmu busa za 1 zł na jedną dobę.
3.      W przypadku przekroczenia limitu dobowego uczestnik za każdą kolejną dobę obowiązany jest zapłacić kwotę wynikającą z zwartej z organizatorem umowy najmu.
4.      Z promocji skorzystać można jeden raz.
 
§ 3.
 
1.      Uczestnik ma prawo przejechać wynajętym na zasadach niniejszej promocji busem maksymalnie 150 km.
2.      W sytuacji, w której uczestnik przekroczy określony w ust. 1 limit, obowiązany jest zapłacić 1 zł netto za każdy przejechany ponad limit kilometr.
 
§ 4.
 
1.         Przystępując do promocji uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych. Administratorem danych osobowych, w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), podanych przez niego w związku z udziałem w promocji jest organizator. Dane te będą przetwarzane przez administratora w celu przeprowadzenia niniejszej promocji oraz w celach marketingowych i statystycznych.
2.      Regulamin promocji dostępny będzie na stronie http://www.wynajmijbusa.eu/wynajmnij-busa-za-1-zl.html. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Każda zmiana regulaminu będzie udostępniona na wyżej wymienionej stronie internetowej.
3.         W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie znajdzie umowa najmu zawarta pomiędzy uczestnikiem promocji a jej organizatorem.
 

Pobierz regulamin promocji